Home > ویزای‌دانشجویی
Viewed 42 times 1 Answers
0

من اصل مدرک لیسانس و ارشدم رو که از دانشگاه دولتی بود گرفتم، ترجمه رسمی کردم و ریزنمراتم با ویزای ویزیتور به زودی میام کانادا که بعد اینساید کانادا پذیرش بگیرم از کالج یا دانشگاه، می‌خواستم ببینم کانادا قبول میکنه ترجمه‌های رسمی مدارکمو که خودم دستی تحویل بدم یا حتما باید دانشگاه بفرسته براشون؟ (بعید می‌دونم وقتی من خودم ایران نیستم، دانشگاه قبول کنه به خودش زحمت ارسال مدارکم رو بده)

2021-10-18 04:50:00 Canada ویزای‌دانشجویی #کالج یا دانشگاه
1 Reply

سلام. برای درخواست اولیه پذیرش که نه، ولی برای نهایی شدن پذیرش، وقتی از شما مدرک آفیشال درخواست میشه، حتما باید مهروموم بشه براشون ارسال شه. بعضی دانشگاها مهروموم میکنن میدن خودتون پست کنین(یا ببرید)، ولی مثلا دانشگاه ازاد کلا این کارو نمیکنه و فقط مستقیم خودشون پست میکنن. اگر قبول نکنن به خوپتون تحویل بدن ولی قبول کنن پست کنن به آدرسی غیر از دانشگاه(مثلا منزل خودتون اونجا) به همون حالت مهروموم شده میتونین از پست تحویلش بگیرید و مجدد یا پست کنید یا دستی ببرید هرجور که اونجا قبول میکنن. اگه نه هیچکدوم نشد با یکم خرج میتونین از WES تاییدیه خاصی بگیرید که بعدا هر موقع درخواست میدید مدارکتون رو wes براشون ارسال میکنه و آفیشال هم هست. این گزینه ها به ذهن من میرسه، حالا باز شاید کسی نظر بهتری بده

2021-10-18 08:41:00

QAmon

Similar Question:

#کالج یا دانشگاه
Ask a Question